MILWAUKEE Vrtáky do betonu Premium - upínací stopka s 3 ploškami HDB 6,5 x 150 mm 4932471179. Vrtáky s tvrdokovovými hroty umožňují vrtání do betonu, pórobetonových bloků, zdiva, břidlice a žuly.
Od ⌀ 5 mm jsou tyto vrtáky pro příklepové vrtání dodávány s upínací stopkou s 3 ploškami, aby bylo zabráněno prokluzování vrtáku ve sklíčidle.
V ⌀ 3 a 4 mm jsou tyto vrtáky pro příklepové vrtání dodávány s válcovou upínací stopkou.
Červený žlábek umožňuje snadnou identifikaci vrtáku uživatelem v kufru na nářadí.
Mohou být použity v režimu pro příklepové i běžné vrtání.
Do tří dnů
Celková délka
150 mm
Popis produktu
Vrtáky do betonu Premium - upínací stopka s 3 ploškami
Makita - vrták do kovu HSS-G 10x133mm D-09824. Vybrušované vrtáky s válcovou stopkou podle DIN338 vhodné vrtání v legované a nelegované oceli, ocelolitině, litině, neželezných kovech a umělé hmotě. Nabízejí dobrou rychlost vrtání a prodlouženou životnost. Špice pod úhlem 118°. Barva je stříbrná. Dostupné v průměrech 1,5 mm–13 mm. Balení po 1 ks.
Makita - kotouč pilový dřevo Efficut 165x1.45x20mm 56Z = old B-57320 B-57336. Pilový kotouč se speciálním provedením zubů vhodný zejména pro akumulátorové stroje. Výrazně vyšší řezná rychlost ve srovnání se standardními kotouči.
Makita - kotouč pilový dřevo SPECIALIZED se zapuštěnými zuby 190x2x30mm 16Z = old B-09357 B-33059. Pilové kotouče se zapuštěnými zuby jsou vhodné pro řezání sukovitého dřeva nebo stavebního dřeva okružními pilami. Speciální úprava zubů zaručuje dlouhou životnost kotouče.
Vysoce kvalitní a robustní nástavec Advanced 1 s nastavením úhlu rozstřiku a hlavním tělem vyrobeným z Ecobrass. Vhodné pro vysokotlaké čističe Kärcher s průtokem 400 až 600 l/h.
Průmyslový vysavač KÄRCHER IVR 100/40 Sc H ACD je kompaktní řešení s velkou kapacitou pro vysávání hořlavých a nebezpečných prachů ve výrobních halách s omezeným prostorem. Vhodný pro použití v…