Pro vyleštění/vysoký lesk podlahových krytin
s povrchovou úpravou a pro rychlé leštění teraca a povrchu z přírodního kamene. Pro údržbové čištění po použití bílého a žlutého padu.Více informací
Pro vyleštění/vysoký lesk podlahových krytin
s povrchovou úpravou a pro rychlé leštění teraca a povrchu z přírodního kamene. Pro údržbové čištění po použití bílého a žlutého padu.
Sada sacích stěrek, rýhované a vyvinuté pro sací lištu tvaru V o délce 900 mm. Sací stěrky jsou vyrobeny z odolného polyuretanu odolného vůči olejům a jsou vhodné pro všechny podlahy.
Makita - děrovka TCT UNICUT 105mm STOP D-50326. Univerzální vrtací korunka osazená tvrdokovem pro použití do zdiva, kamene a vápencopískových cihel. Pro použití v kombinovaných a vrtacích kladivech v SDS-PLUS.
Pro vyleštění/vysoký lesk podlahových krytin s povrchovou úpravou a pro rychlé leštění teraca a povrchu z přírodního kamene. Pro údržbové čištění po použití bílého a žlutého padu.