Odolná hadice pro přívod vody z vodního filtru do kartáče. Využívá se zejména při čištění pomocí demineralizované vody. Propojuje vodní filtr, teleskopickou tyč/násadu a kartáč.Více informací
Odolná hadice pro přívod vody z vodního filtru do kartáče. Využívá se zejména při čištění pomocí demineralizované vody. Propojuje vodní filtr, teleskopickou tyč/násadu a kartáč.
METABO Mega 520-200 D Kompresor 601541000. Výkonný, robustní kompresor poháněný klínovým řemenem pro náročné použitíŘemenový pohon pro nízké otáčky a velmi klidný chodPro třífázový proudPracovní tlak odpovídající aplikaci, regulovatelný redukčním ventilem filtru s manometremDobrý studený start díky tlakovému spínači s odlehčovacím ventilemManometr pro zobrazení tlaku v tlakové nádoběOchrana proti přetížení: Chrání motor před přehřátímOlejový pístový kompresor se 2 válci pro vysoké množství vzduchuPogumovaná, stabilní kola a rukojeť pro mobilní použití10letá záruka na nádobu proti prorezavění Rozsah dodávky3 univerzální spojky
S inovativním čističem na okna přinesl Kärcher revoluci v čištění oken. Při používání vysavače na okna WV 2 Plus D500 se čištění oken stane dětskou hrou, což vám ušetří spoustu času a námahy. Díky…
METABO Vrták HSS-G 4,8x86 mm 627962000. Vrták HSS-G 4,8x86 mmPřesný spirálovitý vrták z vysoce výkonné rychlořezné oceli podle DIN 338, přesné broušení, válcový, pravořezný, typ N, křížové broušení 135° (od 3 mm) podle DIN 1412 C, tolerance průměru h8Povrch neupravenýPro maximální namáhání a vysokou přesnost v průmyslu a řemeslu.K vrtání ocelí a ocelových odlitků, legované a nelegované, šedé litiny, temperované litiny, tvárné litiny, spékaného železa, niklové mosazi, grafitu, neželezných kovů, plastu. Pevnost v tahu do 900 N/mm².
r-Trio Max je důmyslně navržený jednostranný mop. Vyznačuje se 4řádkovou architekturou čisticí zóny, která bez námahy dosahuje vynikajících výsledků s minimální námahou.
METABO Diamantový vrták 7 mm 627536000. Diamantový vrták 7 mmVysoce výkonný diamantový vrták pro všechny druhy dlaždic až do povrchové tvrdosti 8. Vhodný také na sklo, porcelán, mramor atd.Vrták musí být stále chlazen vodou.